نتایج جستجو برای عبارت :

قلم احسن

°ــــ﷽ــــ°ساعت آخر سال است. آخر سال دینے و مذهبے و اسلامے است. 
تمام برنامہ هاے دینے روے ماههاے قمرے است. همہ مستحبات و‌مڪروهات مربوط بہ ماههاے قمرے است. سال جدید از ساعات دیگر شروع مے شود! ما چه‌ڪردیم در سال گذشتہ؟!؟!
یا مقلب القلوب و الابصار ... را باید امروز بخوانید. «حول حالنا الے احسن الحال»
احسن الحال در روز اول سال شمسے این است ڪہ بگویید و‌ بخندید و‌ شاد باشید. ولے اول سال قمرے تا وقتے ڪہ «حجة ابن الحسن ارواحنافداه» ظهور می‌ڪند، احسن
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
آیه چهارم سوره تین: لَقَد خَلَقنَا الإنسَانَ فِی أَحسَنِ تَقوِیمٍ
در اینجا می گوید ما خلق کرده ایم انسان را در احسن تقویم، یعنی انسان را در بالاترین مقام خلق کرده ایم یعنی خداوند انسان را در بالاترین و بهترین مکان خلق کرد. تمام این آیه مربوط به خلق انسان در احسن تقویم یعنی بهترین مکان و والاترین درجه خلق آسمانی است به خلقت انسان بر شایسته ترین شکل اشاره می کند.
اللهم عجل لولیک ال
به گزارش عصرحباد؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شریف شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار عصرحباد با اشاره به مشکلات بیمه ی کارگران که برای صاحب کار پیش می آید افزود: بیاییم و بخشی از حق بیمه را از بیت المال بگیریم، بر فرض مثال یک مغازه دار می ترسد که یک فرد را در مغازه اش به کار بگیرد، زیرا پیش خود می‌گوید حق بیمه اش را باید بدهم و بعد اگر از مغازه بیرونش کردم باید سنواتش را هم بدهم و هزار و یک دلیل که مرتبط به بیمه ا
چه حالی، احسن الحال است، چه خیری اول سال استعزا و گریه بر موسی بن جعفر، خیرالاعمال استهر آن کس زد صدا در زندگی، باب الحوائج راعلی رغم تمام مشکلاتِ خود، خوش اقبال استکسی که اعتقادش بر شفای روضه اش سُست استاساساً ریشه ی توحید و ایمانش پُر اشکال استهمین که نام او در خاطر بیمار می آیدطبیب از راه می آید، شفایش هم به دنبال استهمیشه کار سائل ها، تمنا از کریمان استکریمان بینشان همواره بخشش، رسم و منوال استزن بدکاره را با یک نظاره زیر و رو کرد و...زن ا
✍ بهترین‌ها
خداوند تمام کارهاى خودش رو به نحو احسن انجام داده:
هر چیزی که آفرید به بهترین وجه آفرید.
أحْسَنَ کُلَّ شَیْ‌ءٍ خَلَقَهُ أحْسَنُ الْخالِقِینَفی أَحْسَنِ تَقْوِیم
✅ از ما هم خواسته که کارهامون رو به نحو احسن انجام بدیم.
⚡️ از بهترین سخن پیروى کنیم.فیَتَّبِعُونَ‌ أَحْسَنَهُ
⚡️ بهترین سخن را بگوییم. یقُولُوا الَّتِی هِیَ أَحْسَنُ
⚡️ بدى رو با بهترین شیوه پاسخ بدیم. ادْفَعْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ
 ⚡️ پاسخ احترام مردم رو ب
آیت‌الله محمد محمدقائینی ظهر امروز در حوزه علمیه آیت‌الله آخوند با بیان اینکه ما در انتخاب باید به دنبال احسن و اصلح باشیم و نباید به صالح و حسن راضی شویم، اظهار کرد: آیا ملاک در انتخاب ما همشهری بودن، هم‎طایفه بودن و پست‎های مهم است؟ مسلماً اینها ملاک احسن و اصلح نیستند.
وی با طرح این سئوال که احسن و اصلح در مجلس خبرگان کیست؟ در پاسخ تصریح کرد: کسی که دارای شم فقاهت بوده و بصیرت داشته باشد.
این استاد درس خارج در حوزه‌های علمیه کشور با بیان
عنایت حضرت مهدی به علامه نورانی رحمه الله علیه

در رمی جمره عقبه درسال ۷۹
درمیان از دحام حجاج جهت بی حال بودن ومریضی از تراکم جمعیت افتادم و زیر پای ماندم بطوری که قدرت بلند شدن نداشتم وامید زنده بودنم نبود در ان حالکه از هر جهت امیدم قطع شده صدا زدم خدا .اقا ان موقع گفتم خودم خیلی مهم نیست اما کا رهای علمی ونوشتارم نیمه تمام مانده است ان دم دیدم اقا تشریف اوردند وبا دستان مبارک به جمعیت اشار ه ای کر دند همه ایستادند بعد مرا از زمین بلند کردوف
بسم الله الرحمن الرحیم
قَالَ یَا آدَمُ أَنْبِئْهُمْ بِأَسْمَائِهِمْ ۖ فَلَمَّا أَنْبَأَهُمْ بِأَسْمَائِهِمْ قَالَ أَلَمْ أَقُلْ لَکُمْ إِنِّی أَعْلَمُ غَیْبَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَأَعْلَمُ مَا تُبْدُونَ وَمَا کُنْتُمْ تَکْتُمُونَ
فرمود: ای آدم، ملائکه را به اسماء این حقایق آگاه ساز. چون آگاه ساخت، خدا فرمود: آیا شما را نگفتم که من بر غیب آسمانها و زمین دانا و بر آنچه آشکار و پنهان دارید آگاهم؟
وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِکَةِ ا
شبها که خوندنم تمام میشه دوست دارم اینجا رو باز کنم و خطی بنویسم به یادگار اما برای بیان حس و حالم هر چه دنبال کلمه ها میگردم اونچه را که میخوام پیدا نمیکنم...
~سر سفره ی هفت سین با دلی شکسته خواستم حالم رو به احسن الحال تبدیل کنی و الحق که کم نگذاشتی...عزیز دلبند شیرینم،حال این روزهام رو تا ابد پایدار کن...الهی آمین!
دن، فینبرگ، از هالیوود ریپورتر در نقد این سریال می‌نویسد: «هیچ جنبه‌ای از این سریال عمل نمی‌کند و هر جنبه بدی از آن مبتنی بر جنبه بد قبلی است و این به روشنی نشان می‌دهد که هیچیک از دست اندرکاران نمی‌توانسته اند درباره کیفیت این کار، دچار سوء تفاهم شده باشند. این سریال یکی از بدترین سریال‌هایی است که در عمرم دیده ام و در این مورد کارشان را به نحو احسن انجام داده اند.»
کاغذهای پرخط وغلط زندگی ات را مچاله کن و به دور بینداز 
 بگذار کاغذهای بی لک، 
 بیایند تا نقطه ای بگذاری و ازسطری نو آغازش کنی زندگی را 
 ورق های بی خط سفید به دلت اضافه کن 
 برای کلاس نقاشی روزگار ،، 
همکلاسی جدید 
قلم های نتراشیده 
جوهرهای تازه 
و اماده شدن برای درس های نو 
گاهی می شود حول حالناها راجهشی هم خواند 
تا احسن ترین احوال 
آری 
اول مهراست تحویل سال 
اخذ مواعید مع احسن اطباء نحن نضمن ان نعالج مرضانا بافضل الطرق العلاجیه
 الخدمات اللتی نوفرها ارشاد طبی / حجز فندق /حجز تذاکر / تنسیق اعمال المریض فی ایران / ترانسفر و مترجم طوال الفتره العلاج 

موقعنا فی اینستغرام
https://www.instagram.com/hossein_shiraz0098

او الاتصال معنا علی واتس 
https://wa.me/989164566218https://wa.me/989332962912
شما اگر به رفتار کودک توجه کنید می بینید هی از شما (که Oracle باشید) سوال میپرسه که این چیه و اون چیه!
اگر دقت بفرمایید، سوالات پرت و پلا از شما می پرسه (Exploration). هر چی بچه بزرگتر میشه یاد
میگیره سوالات بهتری از شما بپرسه تا بدون سر رفتن حوصله شما و اعصاب خوردی (Question Budget)
به جوابی که می خواد برسه. این مسئله مهمی است که شما سوال خوب بپرسی،
چنان که پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) فرمود: «و حسن السؤال نصف
العلم؛ خوب پرسیدن نیمی از علم است» و حضرت علی (ع
بحث تکمیلی قاعده لطف، قاعده خیر و شرّ است.
در باور اسلامی خدا خیر محض و محض خیر و بقول معروف خیر مطلق هست.در قرآن عبارت "احسن الخالقین" را داریم و همچنین آیه:الذى احسن کل شى‏ءٍ خلقهیعنی الله هرچیزی را در بهترین و نیکوترین خلق کرده است.با این حال ما شاهد ظهور و بروز اتفاقاتی هستیم که خیر نیست مثل زلزله،سیل،آتشفشان.بیاییم از یک زاویه دیگر به قضیه نگاه کنیم:شرّ چیست؟چه کسی نسبت شرّ به این موارد میدهد؟شرّ بیانگر وضعیتی هست که مطلوب و خوشایند ما ن
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
آغاز سال ۱۳۹۹ و عید نوروز رو به شما همراهان عزیز #خرو_آنلاین تبریک میگیم ♥️
انشاءالله سالی پر از خیر و برکت و سلامتی همراه با موفقیت برای همه باشه
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
[عکس 1280×819]
مشاهده مطلب در کانال
در هر ورزش مهارت هایی وجود دارد که آنرا زیباتر می کند و اگر بتوان آن مهارت ها را به نحو احسن در بازی پیاده کرد قطعا موفق خواهید بود . مهارت های لازم در ورزش تنیس به سه گروه زیر تقسیم می شود که به شرح هر یک می پردازیم: 
مهارت ضربه ای
مهارت های فیزیکی
مهارت های ذهنی

ادامه مطلب
⚫ سلام بر خدیجه‌ای که بزرگ بود...راهی جاده ی سعادت شد کاروانی که بار او عشق است ساربانت امین‌ترین مرد استشک نکن مزد کار او عشق استهرگز از خاطرت نرفت آن شبکه حرا مثل روز روشن شدمردت آمد دلش پر از قرآنجانت آماده ی شنیدن شدکوثرت خیر هر دو عالم شدبرکتی بر زمین این قومیالسلام علیک یا مادرکه تو مادرترین این قومیمایه افتخار زن هاییاولین بانوی مسلمانیمدعی‌ها اگر چه بسیار اندتو همیشه اصیل می‌مانیثروتت قرض احسن دین شدمهر تو یاور شریعت بودچشم تاری
آخرین لحظات سال است. آخرین ساعت‌های سالی که تو را از ما گرفتند و جهانمان از نفس‌های تو خالی شد.
بی سبب نیست که عیدهامان این چنین سوت و کور و دلگیر است.
برای ما دعا کن عزیزترین سردار
با توسل به باب‌الحوائج موسی بن جعفر علیهما السلام، برای تک تک مردم شریف و هموطنان عزیزم سالی پر از معنویت و سلامت آرزو میکنم.. کاش امسال سال سربازی ما برای اماممان باشد..
التماس دعا❤
پایان نامه یکی از واحدهای درسی در دانشگاه است که شما باید حتما برای فارغ التحصیل شدن باید آن را به نحو احسن انجام دهید. انجام پایان نامه حقوق یکی از دشوارترین پایان نامه ها در رشته انسانی است و به صورت کامل توضیح می دهیم که چگونه باید انجام دهید. این مقاله بخشی کپی شده از موسسه انجام پایان نامه مشاوران تهران است که در ادامه به آن می پردازیم.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

قلم احسن

پرسیدم: علم چیه؟

گفت:حیات

گفتم: میشه بیشتر توضیح بدین؟

گفت:علم اون چیزیه که تو رو زنده می کنه.

گفتم: چجوری؟

گفت: خب همون جوری که آب، زاینده رود رو زنده می کنه. البته
به شرط اینکه خودتو از علم مستغنی ندونیا.

گفتم: یعنی نمیشه بدون علم زنده بود؟

گفت: همون جوری که جسمت بدون آب و غذا می میره، روحت هم
بدون آب و غذا می میره.

گفتم: پس رزق روح علمه.

گفت: احسنت.

گفتم: پس چرا بعضیا به خوب بودن یا بد بودن کاری علم دارن ولی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرا به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویترا از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم

سرباز کیوکوشین کاراته:
                                                                          علی عب
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی
و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه
خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم.
عکس جدید من
سسک بیدی
مکان :پارک قیطریه
لذتی که در پرنده نگری هست غیر قابل توصیف است... رفتارهای خاص هر پرنده... آواز مخصوص بخودش... رنگ بالهای منحصربفردش... نوع زندگی و رفتار با همسرش....
وقتی غرق می شوی ناخودآگاه زبانت به تحسین باز می شود از این همه تنوع اعجاب آور.. 
پرنده نگرهای طبیعت گرد معمولا ادمهای دوست داشتنی و ساده ای هستند.. نوع نگاهشان به زندگی خیلی ساده اما زیبا و سرشاز از لطافت است... 
و فتبارک الله احسن الخالقین

آخرین لحظات سال است. آخرین ساعت‌های سالی که تو را از ما گرفتند و جهانمان از نفس‌های تو خالی شد.
بی سبب نیست که عیدهامان این چنین سوت و کور و دلگیر است.
برای ما دعا کن عزیزترین سردار
با توسل به باب‌الحوائج موسی بن جعفر علیهما السلام، برای تک تک مردم شریف و هموطنان عزیزم سالی پر از معنویت و سلامت آرزو میکنم.. کاش امسال سال سربازی ما برای اماممان باشد..
التماس دعا❤
+متن یکی از دوستان، با اجازه‌شون از فضای مجازی
در چه علیکی از سلام منیبه هیات کدام دل ِ تنگیکه دلتنگی ام ... امان ـ امانسلامت که می کنم دور می گیرد سرمعلیک که می دهییا مقلب القلوب تلوزیون به شمارش معکوس می افتدتحویل که بگیری، سال تحویل شدهتلویحا اعتراف می کنملبخندی روی لبهایم جوانه زدهو با همین سرعت انتشارپای تمام ویروس ها در گل جا خواهد ماندگل و بلبل می شود جهان امابه معجزه لبخندت و نیمی از سلاح های جهان از کار می افتدنیمه ی محرم نزدیک استو من دل سونامی زده ام برایت سینه می زندنذر کرده ام
خیلی ساده ست احتمالا کسانی که اینجا رو می خونن استادن ولی سه دفه بنظرم جالب تر از پیش شد این مسائل، خلیفه ی خدا روی زمین یعنی مثلا مادر میشی، میشی نماینده ی خدا برای محبت کردن و مراقبت از یک بنده ی خدا. خود خدا نمی تونست این بنده رو در مهر پرورش بده؟ می تونست، منتهی بنا به حکمت بزرگی امانت دست بنده ی دیگه ش داد، لنبلوکم ایکم احسن عملا...
پدرمیشی، شوهر میشی، میشی نماینده ی خدا برای جاری شدن صفت رزاق خدا، خدا می تونه همه بنده هاشو بی منت شما سیر و س
چکیده :
حاکمیت مدیریت اسلامی علاوه بر متاثر ساختن ابعاد سازمانی ، نحوه اداره و تدوین اهداف آن بر ویژگی های شخص مدیر نیز تاثیر گذار است.آیا مشکل در عدم دسترسی به تئوری ها و نظریه ها است یا مدیریت اسلامی در رقابت با سایر تئوری ها و متد های مدیریت ، نتوانسته موفق عمل نماید ؟ یا مطالعات در خصوص مدیریت اسلامی کافی نبوده است ؟ پس اگر چنین است ؛ علت چیست ؟ پس چگونه می توان مدیریت اسلامی را به نحو احسن در سازمانها عملی کرد ؟
ادامه مطلب
سلام خیلیا دنبال روشی برای ساخت شماره مجازی هستن اما متاسفانه خیلی از روش ها به علت های مختلف از جمله تحریم و‌... غیرفعال شده است ما بعد از برسی های بسیار روشی پیدا کردیم که برای اولین بار در آموزیت قرار میدیم امیدوارم همه به نحو احسن از این روش استفاده کنیم خلاصه بی جنبه بازی ممنوع!
ادامه مطلب
با کسانی که به راه پروردگار دعوت‌می کنیم: سه روش لازم است:۱-دعوت با حکمت۲- دعوت با موعظه حسنه۳- جدال احسن با دعوت شدگان
اُدْعُ إِلىٰ سَبِیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَ اَلْمَوْعِظَةِ اَلْحَسَنَةِ وَ جٰادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ  إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ وَ هُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ(نحل125) 
چرا در دعوت سخن از سه روش است؟
چرا موعظه برخلاف حکمت به صفت حسنه متصف شده است و جدال به صفت احسن؟
چرا جدال
بسم الله 
به مدد حضرت باب الحوائج و به حرمت این لحظات تحویل و تحول خاص در عالم ،سال ۹۸ آخرین سالی باشه که بی پناه بودیم و برسه و تموم بشه این انتظار تو سال ۹۹ ،که  دنیا آبستن حوادث عظیم و آماده خاتمه فراغ هست ان شاء الله به برکت صلوات بر محمد و آل محمد  .
شهادت حضرت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر  تسلیت باد .

پ.ن : لحظه اول سالم بنویسید حسین 
پ.ن اول: چقدر داغت سنگینه . برامون دعا کن حاجی ...  سلام بر شهیدان
پ.ن دوم : من از عهد آدم تو را دوست دارم 
پ.ن س
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی 
و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت ، سلامت ،
عزت و تندرستی را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان آرزومندم .

ارادتمند شما : حسین توکلی بردسکن
وبلاگ نسیم زندگی  nasimzendegi.blog.ir

مشهد کلان شهر به نامی است که امکانات زیادی در
راستای رفاه حال مردم و مسافران داراست و با توجه به حجم مسافران و جمعیت خود شهر،
می توان متوجه کیفیت امکانات و نحوه ی احسن ارائه ی آن ها شد. رشد روز افزون کیفیت
و رضایت گردشگران و مردم شهر از هتل های مشهد نیز بیانگر همین توسعه و رشد روز
افزون است.
آقا سر آزمون اولی یه پسره از اون کلاسیا جلو من نشسته بود اصلن اون زیبا رو و فرفری مو معنای واقعی احسن الخالقین بود
منتها یه باگ خیلی بزرگ داشت و خب اونم این بود که صندل مردونه پوشیده بود با جوراب سفید-_____-
دیروز با هم رسیدیم بعد من عین گاو سرمو انداختم پایین سوار آسانسور شدم ولی اون موقع پیاده شدن نگام کرد خیلی بلند گفت ببخشید بعد رفت بیرون 
واقعا چی باعث شده یه همچین لعنتی جذاب جنتلمنی جوراب سفید با صندل بپوشه:/
اگه این مشکلو نداشت صد در صد ام
هر ساله نمایشگاه ها، سمینارها و همایش های
بسیاری در ایران برگزار می شود که اکثرا تهران را به عنوان محل گردهمایی انتخاب می
کنند. این انتخاب تنها به دلیل پایتخت بودن تهران نیست، هتل های تهران با داشتن
سالن های همایش و آمفی تاتر مجلل و درخور برگزاری مراسماتی بین المللی ومهم، از
بهترین هتل هایی هستند که می توانند آنطور که باید این دست مراسم ها را به نحو
احسن اجرا نمایند.
دو سال پیش در حرم امام رضا موقع تحویل سال با هم و با همه ی دیگرانی که آنجا بودند دعای تحویل سال را بلند خواندیم. صدایت را می شنیدم که می گفتی «حول حالنا الی احسن الحال».. دلم برایت می رفت که باید این را از روی ویلچر بخوانی.. وقتی بوسیدمت به این فکر کردم که سال دیگر هستی یا رفتی؟ بودی. اما روی تخت، بی حال و ناهوشیار.. فکر کردم سال بعد چطور؟ وقتی حالا این قدر بدحالی، سال بعد، بدتر بودن چه شکلی است؟ 
حالا می دانم چه شکلی است. امسال که بیاید از همیشه به
در این مطلب یکی از مخاطبین نوشتن این مومنین غریب مثل پیامبر هستن توی اون خانواده...از اون روز تا حالا این حرف توی ذهنمه...
واقعیت همینه... یکی از کارکردهای پیامبران این بود که اعمال و رفتارشون و گفتارشون برای امتشون حجت بود...
آیا ما اونقدری رشد کردیم که برای اقواممون حجت باشیم؟
یکی از سخت ترین تبلیغات دین و حقیقت ، تبلیغ در خانواده و اقوام هست... نمیدونم چقدر به این مسئله توجه کردید... گویا طبرسی در تفسیر مجمع البیان میگه: حکمت اینکه سوره توحید ب
تمام کشور من کاظمین کوچک مردی ست
که در هر گوشه ای از خاک ایران بارگاهی داشت
تمام سرزمینم غرق در موسی بن جعفر شد
تو حول حالنایی حال و روزم با تو بهتر شد
تو مثل جان درون خاک من هر گوشه پنهانی
تو شیرازی خراسانی قمی آری تو ایرانی
کنون دریای طوفانی ست ایران ناخدایی کن
نمک گیر تبار توست این کشور دعایی کن
دلم روشن نگاهم گرم حالم احسن الاحوال
به لطف روضه های تو چه سالی می شود امسال
که ایران در تو میبیند بهار سرزمینش را
کنار سفرهء باب الحوائج هفت سینش
در حدیثی از امام صادق علیه السلام آمده است که فرمود:

هرکس 25 بار (اللهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات الاحیاء منهم والاموات)بگوید،خدای تعالی به تعداد مومنین که مرده اند وزنده اند گناه اور امی بخشد.

نکته:
عزیزم!اگه شما امروز برا مومنین دعا کنی فردا که زیر خاک می رویم برای ما نیز عده ای دعا خواهند کرد.
امیر المومنین- علیه السلام- فرمود: احسن تحسن.(غررالحکم)
یعنی خوبی کن تا به تو خوبی کنند.

جانم!
نقد رابچسب وهمین حالا بگو: الله
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می‌باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم
سلام و عید همگی مبارک :)این عکس الان عکس پروفایل و صفحهٔ چت منه تو تلگرام، پس‌زمینه گوشیمم می‌خواستم بذارم که خوب تنظیم نمی‌شد و جاش یه چی دیگه گذاشتم با همین محتوا. اومدم این‌جا هم بذارم که اگه یه مدتی نبودم، آخرین مطلب وبلاگ، یه عکس خوشحال باشه حداقل :)
+فرمود: «نُزِّلَتْ أَنْفُسُهُمْ مِنْهُمْ فِی الْبَلاءِ کَالَّتِی نُزِّلَتْ فِی‌الرَّخَاءِ»
[«هنگام سختی و گرفتاری چنانند که دیگران در خوشی و آسایش» | نهج‌البلاغه، خطبهٔ ۱۹۳، معروف به خ
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار     

سال نو و آغاز بهار پر طراوت را -که نشانه قدرت پروردگار و تجدید حیات طبیعت می باشد- به تمامی آنان که در راه پیشرفت و آبادی این وطن زیبا خدمت می کنند بخصوص همشهریان ابهری و هموطنان ایرانی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از خیر و برکت و سلامت را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
 آرزو می کنم سال*1399*سالی پیروز و همراه با پیشرفت برای ا
یا مقلب القلوب والابصاریا مدبر اللیل والنهاریا محول الحول والاحوالحول حالنا الی احسن الحال1. متاسفانه سال 98 در جهات مختلف همچین سال مشتی نبود ایشالا آخر کاری مردونگی کنه همینجور که داره میره غم و غصه هاش رو هم برداره با خودش ببره!2. رهبری معظم امسال رو سال جهش تولید نامگذاری فرمودنددر واقع چندین ساله که نامگذاری ها حول مسائل اقتصادی ومخصوصا تولید میچرخه و معلوم میکنه تلاشهای انجام شده نتونسته رضایت ایشون رو جلب کنهو این نیست مگه بخاطر نقش
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار     

سال نو و آغاز بهار پر طراوت را -که نشانه قدرت پروردگار و تجدید حیات طبیعت می باشد- به تمامی آنان که در راه پیشرفت و آبادی این وطن زیبا خدمت می کنند بخصوص همشهریان ابهری و هموطنان ایرانی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از خیر و برکت و سلامت را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
 آرزو می کنم سال*1399*سالی پیروز و همراه با پیشرفت برای ا
میلادمسعودحضرت امام محمدباقر(علیه السلام)
بر شما همکاران عزیزمبارک باد
قال الباقرعلیه السلام
:قولواللناس احسن ماتحبون ان یقال لکم-الکافی ج2
ص296
بهترین چیزی که می خواهید مردم به شما
بگویند به آنها بگویید.

وقال علیه السلام :ما
شیعتنا الا من اتقی الله واطاعه -تحف العقول ص 295

شیعه ما تنها کسی است که تقوا پیشه ومطیع
خداوندمتعال باشد.
در حدیثی از امام صادق علیه السلام آمده است که فرمود:

هرکس 25 بار (اللهم اغفر للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات الاحیاء منهم والاموات)بگوید،خدای تعالی به تعداد مومنین که مرده اند وزنده اند گناه اور امی بخشد.

نکته:
عزیزم!اگه شما امروز برا مومنین دعا کنی فردا که زیر خاک می رویم برای ما نیز عده ای دعا خواهند کرد.
امیر المومنین- علیه السلام- فرمود: احسن تحسن.(غررالحکم)
یعنی خوبی کن تا به تو خوبی کنند.

جانم!
نقد رابچسب وهمین حالا بگو: الله
نخستین کتاب هایی که به شهر انار یا نام کهن آن یعنی آبان اشاره کرده اند.مسالک الممالک اصطخری،مسالک و ممالک ابن خردادبه،احسن التقاسیم مقدسی،حدودالعام و تاریخ طبری است.
اصطخری شهر آبان(انار فعلی)را در 18 فرسخی رودان و 25 فرسخی فهرج یزد معرفی کرده،ابن خردادبه و مقدسی شهر آبان را از توابع روذان(رودان)کرمان دانسته اند و حدودالعام نیز انار را شهری در مسیر رودان از پارس و جای با نعمت نامیده است.
تاریخ طبری نیز به وقایع دوره پادشاهی شاپور بزرگ ساسانی
دوره فیزیولوژی ورزشی چه دوره ای است؟
دوره فیزیولوژی ورزشی یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.
درباره دوره:
فیزیولوژی ورزشی به ۴ بخش فراگیر تقسیم می‌شود: آمادگی جسمانی، فیزیولوژی ماهیچه‌ها، فیزیولوژی گردش خون، فیزیولوژی تنفس بدن انسان برای اینکه بتواند نقش خود را به طور مؤثر در زندگی ایفا کند باید از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار باشد یعنی به طور مداوم
.باسمه تعالی
امور اجتماعی
ازدواج
غزل۳

می کند احمد سفارش، جملگی در ازدواج
می شود احسن تکامل، بندگی در ازدواج
هست کفویت همان درک مقابل هرجهت
آن تداوم می دهد هر زندگی در ازدواج
می شود شیرین اگر هم کفو باشد همسرت
می دهد احمد بشارت رستگی در ازدواج
لازم است کفویت افراد در قبل از نکاح
آن تداوم می دهد هر زندگی در ازدواج
در مقابل نهی کرده ، مردمان را از طلاق
می شود جمعی دچار ماندگی در ازدواج
رزق می گردد دو چندان،گر شود جاری نکاح
نیست ممدوح و روا آزرد
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو سال 1398 و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی
و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و
تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاهخداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم.
به نظر میرسد ،برای بشر داشتن نشاط و روحیه شاد مهمترازغذاوخواب است.بچه هایی که فقر نشاط دارند یاد نخواهند گرفت.آیا ملاحظه کرده اید که انسان با چه شور و عشقی به دست ساخته خود مینگرد؟خداوند نیز هنگامی که بشررا آفرید با عشق از روح خود در آن دمید و فرمود:فتبارک ا...احسن الخالقین،این یکی دیگر از روشهایی است که برای فعال کردن کلاس ارائه میشود،تلاشی که دانش آموزان برای خلق کارهای جدید و متفاوت از دیگران به کار میبرند احساس توانمند را به آنها القا می
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ:  فلسطین اپنی خاص جغرافیائی جائے وقوع، حاصل خیز زمین، اور یہودیوں و مسلمانوں کی مذہبی یادگاروں کی بنیاد پر تاریخ میں ہمیشہ نشیب و فراز کا حامل رہا ہے جناب ابراہیم کی عراق سے سرزمین فلسطین پر ہجرت اور اس کے بعد جناب سلیمان کی یہاں پر عظیم تاریخی حکومت سے لیکر بخت النصر کی حکومت کے زوال کے پس منظر میں جا بجا اس علاقہ میں مختلف قبائل کے درمیان آپسی رسہ کشی کو دیکھا جا سکتا ہے ۔مسلمانوں کے لئے آج بھی اس لئے فلسطین ایک م
چگونه کودکمان را مستقل بار بیاوریم؟
استقلال کودک به معنای عدم حمایت والدین نیست. استقلال کودک به این معنا نیست که کودکی ۳ ساله به تنهایی اتاق خود را مرتب کند،نظافت خود را به نحو احسن انجام دهد
 و در مواجهه با مشکلات هیچ کمکی از والدین دریافت نکند. نباید با توجه به سن کودک انتظارات معقولی را معین کنید که کودک با شکست های مکرر مواجه نشود.
یک روانشناس گفت: علاقه مندی والدین به «تربیت کودکان مستقل» همزمان با بزرگتر شدن کودک، این موضوع را به یکی ا
در تاریخ 98/10/30 ساعت 10صبح شورای دانش آموزی این آموزشگاه تشکیل جلسه داده و در خصوص مواردذیل تصمیماتی بدین شرح اتخاذ نمودند.
1-کمیته ی مذهبی در خصوص دهه ی دوم فاطمیه در مراسم آغازین روز چهارشنبه 98/11/02 از پدر دانش آموز محمد رضا عسگری (عضو شورای دانش آموزی) مداح اهل بیت دعوت بعمل آید جهت نوحه سرایی و استفاده دانش آموزان و همکاران محترم از این برنامه پر فیض ومعنوی.
2-برنامه ریزی کمیته ی فرهنگی جهت مسابقات قرآن و عترت و نماز (مرحله ی آموزشگاهی ) تا انشا
دامنه قیمتی جست‌وجوی عمده متقاضیان مصرفی مسکن که قصد تبدیل به احسن محل سکونت خود را دارند، بین 1 تا ۲ میلیارد تومان است.
نگاهی به جدیدترین قیمت خانه و آپارتمان در تهران، نشان می‌دهد عمده واحدهای عرضه شده در بازار مسکن تهران، واحدهای میان متراژ ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع است و قیمت آن‌ها از یک میلیارد تومان آغاز می‌شود.
به گزارش مجله دلتا به‌طور کلی بازار مسکن آپارتمان‌های کوچک‌متراژ با حضور خانه اولی‌ها رونق می‌گیرد؛ اما آپارتمان‌های میان‌
محسن طاوسی
از بین سئو کاران ایرانی میتوانیم محسن طاوسی را یکی از بهترین ها بدانیم
محسن طاوسی یکی از برنامه نویسان موفق میباشد که علم سئو را نیز به نحو احسن آموخته است
این شخص در حوزه سئو بسیار موفق عمل کرده است به نوعی که در وب سایت معروفی همکاری های وسیعی در زمینه سئو داشته است
آموزش های سئو محسن طاوسی را میتوانید هم اکنون در سئو هاب نیز مشاهده فرمایید 
این سایت سعی بر این داشته تا تمامی آموزش های این شخص را در کنار هم قرار دهد تا شما عزیزان
کی فکرشو میکرد عید بیاد و بوی لباس نو نیاد تو خونه هامون..
کی فکرشو میکرد توی سفره های هفت سینمون 
سیب باشه ولی سلامتی نباشه
سکه باشه ولی کار و سرمایه نباشه
کی فکرشو میکرد که یه سالی بیاد که عیدشو کنار مادربزرگ تحویل نکنیم و عیدی شو از دست پدر بزرگ نگیریم 
کی فکرشو میکرد نزدیک عید بشه و دیگه پشت چراغ قرمزا رقص حاجی فیروز های سیاه و قرمز پوش رو نبینیم
کی فکرشو میکرد یه سالی همین نزدیکی‌ها بعضی از خانواده ها به جای سیب و سرکه و سمنو روی میزشون، ح
درخواست دهیاری در مشارکت اهالی روستا جهت تنظیف معابر
با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به عید باستانی نوروز،دهیاری از اهالی محترم درخواست مشارکت جهت تنظیف معابر عمومی را نمود.
در این درخواست آمده است :با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و همچنین برخورداری از محیطی در خور اهالی و ساکنین محترم روستا از تمامی عزیزان خواهشمند است در خصوص تنظیف معابر تمامی تلاش خود را به کار گرفته و در این امر مهم یاری رسان خادمین خود در دهیاری ب
با سلام بر کسانی که نوروز را گرامی می‌دارند؛ و کسانی که نورِ حقیقت به قلب‌شان می‌تابد ...
 «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»
«به لطف مستدام پروردگار یکتا؛ مدیریت‌کردن و تسلط بر قلبتان را به سمت نور خورشید حقیقت به دست حضرتش بسپارد و همواره یا لحظه به لحظه با کمک پروردگار بتوانید در کره‌ی قلبِ ایمان‌تان، ا
چینش دسکتاپ!!
گاهی آن قدر دسکتاپ به هم ریخته و پر از آیکون می شود که انسان رغبت نمی کند به آن نگاه کند ، از طرفی دیگر وقتی صفحه دسکتاپ چیدمان خوبی داشته باشد از کار کردن با کامپیوتر هم لذت میبریم لذا در این پست می خواهم چندتا از بهترین والپیپر و پس زمینه ها به نمایش بگذارم به همراه لینک دانلوشان بنابراین اگر می خواهید دسکتاپ شیکی داشته باشید تا هر کسی که نگاه میکند احسن و آفرین به شما بگوید شروع کنید. در ادامه پس زمینه آیکون های دسکتاپ و بک گرا
خب خب :)) بیشتر از یک هفته اومدنم به شهر دانشجویی میگذره و تقریبا میشه گفت هفته اول رو تو خوابگاه تنها بودم کلاسها تشکیل شدن همون هفته اول به لطف بچه هامون و خودم البته ! فقط مونده آزمایشگاه ها
بعد امروز که تمااام دانشگاه روز اول کلاسهای رسمیشونه ما پدر استادمون فوت شده بیکار میچرخیم
هیچی دیگه من تنها اومدم خوابگاه و خیلی جدی زبان میخونم و به این فکر میکنم که کمتر از یک ماه دیگه میم قراره باهام زبان کار کنه *_* دلم لک زده واسه کلاس زبان ..
آقاااا
زندگی برای دیگران!
توی زندگی عادت کنیم برای خودمون زندگی کنیم نه برای حرف و حدیث های احتمالی دیگران. اگه خیلی در مورد نظر دیگران درباره زندگیتون نگران باشین که مثلا الان چی درباره شما میگن؟ چی تو ذهنشون میگذره؟ از زندگی لذت نخواهیم برد. ما قرار نیست عمر هزار ساله داشتیم. عمر ما محدوده. پس بهتره به نحو احسن در راستای رسیدن به موفقیت هامون ازش بهره ببریم. به جای اون زمانی که ذهنمون رو درگیر میکنیم بشینیم ایده پردازی کنیم! یه صفحه کتاب بخونیم! مو
بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوار را در آغاز سخن عرض کنیم: اَللهُمَّ صَلِّ عَلى مُوسَى بنِ جَعفَرٍ وَصیِّ الاَبرارِ وَ اِمامِ الاَخیارِ وَ عَیبَةِ الاَنوارِ ... حَلیفِ السَّجدَةِ الطَّویلَةِ وَ الدُّموعِ الغَزیرَةِ وَ ال
خلاصه میگم که وقتتون رو نگیرم
اتفاقاتی که توی یکی دو هفته اخیر افتاد ، باعث شد نظرم تغییر کنه
یعنی الان باید بگم اشتباه فکر می کردم ...
این وبلاگ هیچ ربطی به کنکور لعنتی نداره
که به خاطرش تعطیل بشه یا نشه
یا حتی حذف بشه
به خاطر شرایطی که دارم
چند وقته نمیتونم درست درس بخونم
اگه دانشگاه قبول بشم، میتونم پست بزارم
ولی اگه قبول نشم ... نمیدونم 
نمیدونم در آینده چی میشه ... الله اعلم
ولی این وبلاگ رو هیچوقت حذف نمیکنم
حالا هم که
هر وقت تونستم پست میزا
سال 97 چند ساعتی دیگر به پایان خودش نزدیک میشه
سال پر از پست و بلندی بود اما خداروشکر با پایان بسیار خوبی رو به رو شد
ان شاالله سال جدید سال پر از خیر و برکات برای جامعه فعلی ایران باشه که واقعا همت مسئولین رو میطلبه که ان شاالله...
و ان شاالله بتونم سال جدید خودم رو توی هر زمینه یی موفق و با ارزش جلوه بدم
به امید بهترین ها برای همه

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

ادْعُ إِلى‏ سَبیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَ جادِلْهُمْ بِالَّتی‏ هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبیلِهِ وَ هُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدینَ (125)
 با حکمت و اندرز نیکو به راه پروردگارت دعوت کن و با آنان به [شیوه‏اى‏] که نیکوتر است مجادله نماى. در حقیقت، پروردگار تو به [حال‏] کسى که از راه او منحرف شده داناتر، و او به [حال‏] راه‏یافتگان [نیز] داناتر است.

1398/11/7
دکتر حسن عباسی در سخنر
# ماه چیست؟ 
" لطفا با دقت مطالعه و نشر شود"
از دیرباز ماه محرم را ماه عزاداریِ امام حسین علیه السلام میدانند. محرم ماه تک بُعدیِ عزاداری نیست. ماه محرم دو بُعد دارد، که یک بُعد آن وظیفه مستمعین و مادحین است‌ و یک بُعد آن‌ وظیفه وعاظ است. وظیفه مادحین و مستمعین عزاداری و ناله و بکا است. وظیفه وعاظ در ماه محرم که ماه امیرالمومنین علیه السلام است دفاع از ولایت است. یعنی وعاظ جز این دو ماه مردم را پیدا نمیکنند که برای آنها به طور جامع و کامل صحبت کن
برای عضویت در گروه ایتا نیاز هست تا ابتدا به یک لینکدونی ایتا برید، چون که در لینکدونی ایتا معمولا گروهها و کانال های ایتا رو به اشتراک میزارن و نیاز هست که شما حتما در این لینکدونی عضو باشین.
خوب، حالا بعد عضویت در این لینکدوین ایتا شما میتونید به راحتی به لینک گروههای ایتا دسترسی پیدا کنید و این فرصتی هست که این لینکدونی در اختیار شما قرار میده و شما هم از این فرصت باید به نحو احسن استفاده کنید و به این صورت به پیش برید .
خوب تا اینجا ماچرا ع
سریع خودم را به مسئول مربوطه رساندم و گفتم: این چه کاریه شما کردین؟ می‌ دونین کسی رو که بهش دستبند زدین، کیه؟ او فرمانده‌ سپاه غرب کشوره! یعنی شما تا به حال اسم بروجردی به گوشتون نخورده؟ آمدند فورا دست‌ های او را باز کرده و حسابی از او عذرخواهی کردند. اما بروجردی با همان آرامش و لبخندی که روی لبش بود، ضمن اینکه به آنان خسته نباشید گفت، از مسئول مربوطه نیز تشکر کرد که وظیفه ‌اش را به نحو احسن انجام می ‌دهد.

ادامه مطلب
دانلود پاورپوینت در مورد پیروزی انقلاب اسلامی و عوامل موثر در این پیروزی و شکست حکوت پهلوی ، این پاور پوینت در 20 اسلاید آماده شده که به صورت جامع و کامل شرح پیروزی انقلاب اسلامی رو شرح میده از شروع جرقه های انقلاب تا لایحه کاپیتولاسیون و فرار شاه . امیدوارم مورد پسند شما دانش آموزان و سروران گرامی قرار بگیره و بتونید از مطالب این تحقیق به نحو احسن استفاده نمائید. با تشکر. با نظرات خود ما را راهنمایی فرمائید.

جهت دانلود کلیک کنید
ریاست محترم .................  

با سلام و احترام
بدین‌وسیله اینجانب ................. به شماره ملی .................
 دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و گواهی آموزشی
.................  از دانشگاه علمی-کاربردی و متصدی از شرکت
................. و سابقه ................. سال فعالیت رسمی با
................. دارای دو مقاله داخلی و خارجی (که به پیوست تقدیم
می‌گردد) تمایل دارم تا خدمت مقدس سربازی را با اخذ امریه در آن سازمان
بگذارنم و ضمن کسب تجربه، از راهنمایی‌های متخصصین محترم آن سازمان نی
طبق بخشنامه اداره آموزش و پرورش، مدارس از 27 اردیبهشت به صورت هوشمند بازگشایی خواهد شد.
آموزش از طریق نرم افزار "شاد" ادامه خواهد داشت و این بازگشایی به منظور رفع اشکال، دروس عملی هنرستانها، دانش آموزان و دبیرانی که به هردلیلی نتوانسته اند از فضای مجازی به نحو احسن استفاده نمایند خواهد بود...
اطلاعات تکمیلی از طریق "شاد" و نیز با استفاده از سایر روشهای اطلاع رسانی اعلام خواهد شد.
نکته: دانش آموزان از حضور بدون هماهنگی در مدرسه خودداری نمایند و
بسم الله الرحمن الرحیم با تشکر وسپاس فراوان
از  انسان دوستان وخدا دوستان که در بحری
مواج از منش اخلاقی اسلامی  در روز جهانی
ازادی قدس  شرکت کرده اند سئوالاتی مطرح
است- ایادرشرایط امروز ی منش اخلاق اسلامی عزیز این حرکت ر  تائید میکند؟ ومنتج به نتایج میشود؟ چناچه است
پس چراکشورهای اسلامی زیادی ظاهرا این ایده وعقاید راندارند- ایا انها قدرت چالش
وجدال احسن راندارند؟؟!1 یا انکه انهامعتقد هستندهنوز گفتمان سیاسی  وانسانی 
باید دردستور واقع شود
آموزشگاه آرایشگری خوب چه ویژگی دارد؟آموزشگاه آرایشگری در مارلیک.برای پیدا کردن یک آموزشگاه آرایشگری زنانه باید به نکاتی توجه کرد تا آموزشگاه خوبی را انتخاب کنیم.معتبر بودن داشتن سابقه طولانی دسترسی خوب ارائه انواع آموزش های به روز آرایشگری آموزش دوره ها از مبتدی تا تخصصی در کنار قیمت مناسب تنها بخشی از مشخصات یک آموزشگاه خوب است.یک آموزشگاه باید رشته های آموزش آرایش و پیرایش , آموزش کاشت ناخن , آموزش بافت مو , کار با مواد , پیرایشگر ابرو , گ
جلسه ستادی با حضور مدیریت و معاون پرورشی و شورای دانش آموزی در تاریخ 20|7|98دردبستان مشتاق برگزار گردیدو تصمیماتی مبنی بر برگزاری بهینه انتخابات اتخاذ شد.
1-کلیه دانش آموزان کلاس های سوم به بالا جهت برگزاری انتخابات توجیه شوند
2-شرایط عضویت به عنوان کاندیدا شدن برای دانش آموزان توضیح داده شود
3-کاندیداها در برنامه صبحگاه اهداف و نظرات خود را بیان کنند
4-دانش آموزان تراکت های تبلیغاتی خود را در معرض دید دانش آموزان قرار دهند.
5-شورای مدرسه صحت صل
... فِی أَحْسَنِ تَقْوِیمٍ ۴
بخؤجیرترین پچارش
ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِینَ ۵
پس اما دگاردنیم، بجیرترین درکه دۊجه
⚡️ همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید واژه‌های «خؤجیرترین» و «جیرترین» ترجمه‌های تحت اللفظی "احسن" و "اسفل" است که در متون قدیمی گیلکی ثبت شده‌است.
نکته: واژه «پچارش» که در متون قدیمی گیلکی ثبت  شده در گویش‌های امروزی زبان گیلکی به صورت افعال پیشوندی «دپچاردن»، «هۊپچاردن» و «هاپچاردن» از فعل سادهٔ «پچاردن» وجود
راه‌آب بالاپشت‌بام گرفت. از بین تمام برچسب‌های چاه‌بازکنی، پدرم با پیرمرد خمیده قامت چند خیابان بالاتر برای باز کردن راه‌آب صحبت کرد و قرار شد وقتی آمد، در غیاب پدر، من بالای سرش باشم تا کارش را به نحو احسن به پایان ببرد.کارش را تمام کرد و حساب‌وکتاب کردیم و قرار شد برای دریافت هزینه از صاحب‌خانه، فاکتور هزینه را از پیرمرد دریافت کنم. به همین منظور با وی راهی مغازه‌اش شدم. مغازه‌ای فوق قدیمی با لامپی زرد رنگ و دیوارهای خط خطی و پوسته کر
ساخت وب سایت در ارومیهطراحی وبسایت در ارومیهگروه بهینه سازی وب سایت هاب ساخت وب سایت را هم در شهر ارومیه انجام میدهند , سایت های پباده سازی شده به وسیله این مجموعه را می توانید در انتهای مقاله بازدید فرمایید…ساخت وب سایت در ارومیه همانگونه که گفته شد به وسیله گروه مهندسی بهینه سازی وب سایت هاب انجام قبول میکند و شما می‌توانید با مراجعه به سئو سایت هاب توصیه پباده سازی سایتتان را بدهید . احتمالا برای شما نیز دیدنی باشد که بدانید سئو وب سایت
  میدونم که از چرا گفتن خوشت نمیاد ولی من واقعا چن تا چرای مهم دارم :] چرا غر نمیزنی آیا؟ :| چرا گله و شکایت نمیکنی حتا؟ Oo چرا اینقدر خوب و صبوری آخه عزیزمن؟ :) حق دارم عاشقت باشم بی نهایت  :) +خدایا؟ بهت تبریک میگم برای آفریدن عزیزمن❤
من ب چشم دیدم که احسن الخالقینی..
:)

بسم الله الرحمن الرحیم

"تا کنون در هجران سر کردم، زین پس در انتظار به سر می برم"*

+ "فرج‏ و گشایش براى کسى که انتظار فرج از خدا دارد، یک سنّت‏ الهى است، پس اگر شما به مقام طلب و انتظار جامعه آرمانى رسیدید، دیگر بقیه ‏اش را خود خدا شروع مى‏ کند. فرج را خدا محقق مى‏ کند، امّا انتظار آن فرج مربوط به انسانى است که در ازاء طلب جامعه آرمانى، انتظارش از خدا آن‏چنان باشد که جامعه را نیز طورى پرورش دهد که ظرف تحقق آن فرج الهى شود، و اصل انتظارِ نظام
وی اضافه کرد: کار با جدیت پیش می‌رود، اما کمتر تجربه موفقی در کشور در این باره وجود داشته و پیچیدگی‌هایی دارد. تلاش می‌کنیم برای تبدیل به احسن این مدارس موقعیت‌های مناسبی را ایجاد کنیم.
این اظهارات در حالی اعلام شده است که سالهاست آموزش و پرورش با مشکل کمبود مدارس روبرو است. از سویی اقامتگاه‌های بوم‌گردی دارای چهارچوب‌های مشخصی است، هر چند تاکنون این چهارچوب‌ها رعایت نشده اما اقدام دولتی برای تبدیل مدارس به اقامتگاه بوم‌گردی در کنار
ثبت شرکت
ثبت شرکت
هنگامی که دو یا چند فرد برای انجام کار یا گسترش حرفه مورد نظر خود قصد تشکیل شرکت را داشته باشند بایستی قبل از هر
کاری اقدام به ثبت شرکت کنند.بر طبق قانون و سیاست های کشور فعالیت های اقتصادی به سوی خصوصی سازی پیش می رود و این مهم باعث می شود که شرکت های خصوصی بسیاری تشکیل شوند. تمامی این شرکت ها در حوزه های مختلف قصد خدمت رسانی دارند اما شرکتی ازنظر قانونی معتبر و اجازه ی کار دارد, که به طور قانونی ثبت شده باشد, به عبارت دیگر اف
۱. امروز رفتم بین دستفروشای یونین اسکور راه رفتم...هر کدوم از یه مزرعه شخصی چیز میز اورده بودن میفروختن و بالای غرفه شون هم اسم مزرعه شون بود...
۲. تمام روز توی ازمایشگاه چرت زدم و لا به لاش درس خوندم...خیلی هم سرد بود تو اتاق....دیوارا هم که شیشه ای...الان مشهورم به چرتی مجموعه....چند بارم از جلوی اینه رد شدم و هی به خودم نگاه کردم و گفتم فتبارک الله احسن الخالقین...خودشیفته ی خوابالو :)
۳. رفتم تو اشپزخونه یه اقای خیلی خیلی خارجی ازینا که ور ور انگلیس
برای سال جدیدت آرزوی تحول دارم.
آرزو می‌کنم که زندگی و جهانت به سوی سبز شدن متحول شود و حال دلت به احسن‌ترین حال‌ها برسد. آرزو می‌کنم که در تمام روزهای پیش رو، حال خودت و حال جهانت خوب باشد.
آرزو می‌کنم سلامت بمانی و هرکجا گفتند "چه خبر"، با لبخند بگویی "سلامتی" اما نه از روی عادت، که از روی آگاهی...
آرزو می‌کنم روزهای تلخ گذشته، در گذشته‌ها جا بمانند و جز یاد و خاطره‌ای برای عبرت، چیزی از آن‌ها باقی نمانَد.
آرزو می‌کنم بیفتد برایت تمام اتف
وای که چقد حالم خوبه و حس خوبی دارم :))))
احساس میکنم دارم کلی حرف جدید یاد میگیرم
یه امر کاملا شهودیه و قابل بیان نی!
و یه جورایی به یقین میتونم بگم همه مون یه همچین لحظه هایی رو تو زندگیمون تجربه کردیم
یاد حرف دیروز مهدیس افتادم که میگفت
هرچقدر علم واسم مهم باشه و بخوام بهترین باشم توی علمی که دنبالشم ، نمیخوام به هفتاد سالگیم که رسیدم به خودم بگم خب خدا کجای زندگیم بود ! میخوام انقدر توامان برم جلو که چند سال دیگه از جوونیم راضی باشم ! 
+ و مثال
اقتدای حضرت عیسی علیه السلام به حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه (به اعتراف اهل تسنن)
مولوی سید زاده از علمای بزرگ اهل تسنن ایران می‌نویسد:
از احادیث صحیح ثابت است که الله تبارک و تعالی در آخر الزمان خلیفه‌ای عادل از آل رسول به این امت مرحمت می‌فرماید و پس از او دجال و سائر علامات قیامت ظاهر می‌شوند آن گاه عیسی فرود می‌آید و دجال را می‌کشد و در نماز به مهدی اقتدا می‌کند.
احسن المقصود فی توحید المعبود، تالیف مولوی سید زاده، صفحه ۷۸
آنچه از این
#سحرنوشت ۷سلام عزیز دلم. حالم چطور است؟ خوبم؟ خوشم؟ کم و کسری که ندارم إن‌شاءالله؟چرا می‌خندی؟! خب من سراغ خودم را از چه کسی بگیرم که بهتر از تو بداند احوالم را؟! مگر نه اینکه نزدیکتری به من از رگ گردنم و مگر نه اینکه تقدیرم را دست قدرت تو رقم می‌زند؟! پس چطور انتظار داری حالم را از تو نپرسم؟اصلا مگر تو نخواهی منی هست که حالی داشته باشد؟ یا مگر آن حالی که تو در آن نباشی به درد من می‌خورد؟ قشنگی حالم و احسن الاحوالم درست همان است که تو برایم هد
#سحرنوشت ۷سلام عزیز دلم. حالم چطور است؟ خوبم؟ خوشم؟ کم و کسری که ندارم إن‌شاءالله؟چرا می‌خندی؟! خب من سراغ خودم را از چه کسی بگیرم که بهتر از تو بداند احوالم را؟! مگر نه اینکه نزدیکتری به من از رگ گردنم و مگر نه اینکه تقدیرم را دست قدرت تو رقم می‌زند؟! پس چطور انتظار داری حالم را از تو نپرسم؟اصلا مگر تو نخواهی منی هست که حالی داشته باشد؟ یا مگر آن حالی که تو در آن نباشی به درد من می‌خورد؟ قشنگی حالم و احسن الاحوالم درست همان است که تو برایم هد
از سر صب که پاشدم دارم فقط آرایش میکنم
یعنی بی اغراق از ساعت دوازده تا به الان
یه کم آرایش میکنم
یه کم سلفی میندازم
یه کم میرقصم
و یه کم به زیباییام در آینه نگاه میکنم و میگم
فتبارک الله احسن الخالقین
اولش ضد آفتاب رنگیمو زدم. بعد که اومدم اتاقم گفتم خط چشم بکشم. بعد وسوسه شدم که رژ لب پلنگی بزنم با خط لب ببینم لبام گنده باشه چطور میشه. دیدم یه کم رژ گونه چاشنی کار کنم بد نیس. بعدش گفتم خب ریمل چه گناهی کرده مگه
اینجا بود که جای خالی سایه احساس شد.
تمام کشور من کاظمین کوچک مردی ست
که در هر گوشه ای از خاک ایران بارگاهی داشت
تمام سرزمینم غرق در موسی بن جعفر شد
تو حول حالنایی حال و روزم با تو بهتر شد
تو مثل جان درون خاک من هر گوشه پنهانی
تو شیرازی خراسانی قمی آری تو ایرانی
کنون دریای طوفانی ست ایران ،ناخدایی کن
نمک گیر تبار توست این کشور، دعایی کن
دلم روشن، نگاهم گرم،حالم احسن الاحوال
به لطف روضه های تو چه سالی می شود امسال
که ایران در تو می بیند بهار سرزمینش را
کنار سفره باب الحوائج هفت سی
هر غرفه‌ای در هر نمایشگاهی بنابر شرایط، سبک و دکور خاص خودش را خواهد داشت و این مورد مستلزم تأمین ملزومات نمایشگاهی مورد نیاز است. با توجه به تعدد موارد جهت تأمین و برپایی یک غرفه‌ی مناسب، پیشنهاد می‌گردد تا قبل از آغاز نمایشگاه، یک لیست از ملزومات نمایشگاهی مورد نیاز تهیه کرده و مطابق با برنامه در جهت تأمین موارد موجود در لیست، اقدام فرمایید.مسئول تأمین ملزومات نمایشگاهی باید پس از بررسی فضای اختصاصی غرفه در نمایشگاه، نسبت به تأمین ملز
فرزندم:

راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که زیبایی اش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه شوی بین زیبایی همسرت با زنان و دختران دیگر... و این شیطان است...از شیطان بر حذر باش...
راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که آداب معاشرت و اجتماعی اش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه همسرت با دیگران شوی...
از شیطان بر حذر باش... 
راست میگویند که اگر همسری انتخاب کنی که اخلاقش به دلت ننشیند ممکن است دچار مقایسه شوی...
از شیطان بر حذر باش...
راست میگویند ک
از آن وقتی که ویروس آمد و بُرد
سلامت از بزرگ و کوچک  و خُرد

به شهرم  همتی چندان روانه  شدن عاشق به یاری  آن  زمانه

جوانان وطن با شور و حالیکُنند شهر را ز این  ویروس  خالی

سپاهی و بسیجی دست در دستهمیشه پای کار تا می توان  هست

همه اهل محل از مرد و از  زنکه یاریِ کرده اند این جمع بیست تَن

به تهران و به قم از هر دیاریکمک های فراوان داده یاری      بسازند همتی در طول دوران  همه فعال کار تا زیر باران

بنازم شهر فاضل ای نراقیحریفش هم نشد ویروس
پکیج چگونه کار می کند؟
   1-   تولید اب گرم مصرفی توسط پکیج
در قسمت بالای مشعل هر پکیج، لوله‌هایی وجود دارند که از یک سمت آنها آب سرد وارد و از سمت دیگر آنها آب گرم خارج می‌شود. این لوله‌ها به صورت مجتمع طوری طراحی شده‌اند که به نحو مطلوب به دمای تعیین شده بر روی پکیج برسند و همچنین طراحی آنها به نحوی است که آب گرم به صورت یکنواخت توسط پکیج تامین شود. در مسیر لوله یک سنسور جریان یا فلوسوئیچ قرار دارد که به منظور تشخیص باز شدن شیر آب گرم در پکیج
تجهیزات اجرای زنده
اجرای زنده جزو کارهای گروهی می باشد که باید در زمان کمی به بهترین شکل اجرا شود. پس برای اینکه کارشان به نحو احسن تمام شود به تجهیزات اجرای زنده نیازمند هستند و قطعا اگر تجهیزاتی با کیفیت عالی در اختیار آنها باشد بهترین اجرا را خواهند داشت .
یک اجرای عالی با تجهیزات اجرای زنده ی مناسب امکان پذیر است . در صفحه تجهیزات اجرای زنده از فروشگاه اوا یک سری دسته بندی های میکروفون بیسیم ، میکروفون باسیم ، پاور میکسر ، میکسر صدا ، آ
ترجمه مقاله روسی 
قبل از اینکه بخواهیم در مورد خدمات ترجمه مقاله روسی با شما عزیزان صحبت کنیم اجازه بدهید قدری در مورد خدمات ترجمه روسی صحبت کنیم 
ترجمه روسی اصولا هم میتواند ترجمه انگلیسی به روسی باشید و یا ترجمه فارسی به روسی و بالعکس همه این موارد توسط مترجم تخصصی و نخبه روسی قابل انجام است .
خدمات ترجمه روسی توسط مترجمین روسی که زبان مادری آنها روسی است انجام می شود , برخی ممکن است در اوکراین و برخی ممکن است در روسیه زندگی کنند 
زمانی اه
بسم الله الرحمن الرحیم
دیروز پر از اتفاق بود...
فاطمه ای که میلرزید فاطمه ای که خیس عرق شده بود از شدت فشار روحی...
تا پاش رسید به خونه محبوبش قلبش آروم شد آروم آروم آروم
از دیروز بعد ازظهر تا امروز صبح هوای حرم تنفس کردم پامو بیرون نذاشتم نفس کشیدم و پلک زدم و حرف زدم هنوز هم دلم هوای حرم میطلبید ولی مجبور بودم بیام سر کار...
حالم اصلا قابل مقایسه با دیروز قبل از ورود به حرم نیست
الحمدلله...از اعماق قلبم الحمد لله
دلم یه جوریه ولی پر از صبوریه
من چ
یا ایها الذین آمنوا اتقوالله و ابتغوا الیه الوسیله.....  مائده/35
ای کسانی که ایمان آوردید، تقوای الهی پیشه کنید
و بسوی او وسیله بجویید...

بهترین وسیله ای که بشود با آن به سمت و سوی خالق حرکت کرد چیست؟
متوسل به انسانی دیگر؟ 
بدور از عقل است که همو همچون ما محتاج وسیله ایست برای حرکت خویش الی الحق..
حتی آنان که مدعی اند خود وسیله اند که می توانند دیگران را به سمت و سوی حق رهنمون کرده و به مقصد برسانند نیز محتاج وسیله ای برای حرکت خویش هستند..

قطعا
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

برگی وزین ، شمیمی روح افزا ، نفس زکیه ای (‌ سردار عزیز و پرافتخار ما ، حاج قاسم سلیمانی )‌ با خون خود دوباره فضای شهر نه کشور نه بلکه جهان را متحول کرده است
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال !
اللهم عجل لولیک الفرج ...

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را
سیستم های حضور و غیاب معمولا در اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند تا با استفاده از آنها بتوان از زمان ورود و خروج افراد در یک سازمان اطلاع پیدا کرد.
سیستم های حضور و غیاب انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :
سیستم حضور غیاب می تواند مجموعه ای از آپشن ها را داشته یا تعدادی از این آپشن ها را داشته باشد . این آپشن ها شامل موارد زیر می باشد :
سیستم تشخیص اثر انگشت
سیستم تشخیص چهره
سیستم تشخیص کارت
سیستم دریافت رمز یا شماره پر
در حالی که وقت زیادی را صرف تمرین راه رفتن می کردم متوجه شدم که طرز لباس پوشیدن، صحبت کردن، نگاه کردن و به طور کلی نوع رفتار مدیران با بقیه فرق می کرد.
اینکه کار خود را به نحو احسن انجام دهید و
تجربه کاری داشته باشید کافی نیست بلکه باید به گونه ای متفاوت از دیگران
کار کنید که بهتر از آنان به نظر برسید.
در واقع این فقط راه رفتن نبود بلکه یک تغییر کامل بودن و نوعی متحول شدن بود. به مرور فهمیدم جزیی ترین رفتار یک مدیر از
صحبت کردن، طرز نوشتن، روزن
گزارش خبرورزشی، بیش از یک سال از آغاز به کار تلویزیون می‌گذرد، ولی به جز دو مصاحبه کوتاه و بی‌اثر چیز دیگری از آن دیده نشده و عملاً یک تلویزیون بی‌اثر است، اما اینکه چرا این تلویزیون از امتیازش استفاده نمی‌کند جای تعجب دارد و مدیر این تلویزیون با مصاحبه‌ای پرده از عدم همکاری بعضی از مدیران باشگاه برداشت. او مدعی بود بعضی از افراد داخل باشگاه به بازیکنان خط می‌دهند تا با تلویزیون رسمی باشگاه هیچ مصاحبه‌ای انجام نشود. در حالی که وقتی رسا
به نام خدا 
خاطره ی 14 بهمن
یک ساعت از روز چهاردهم گذشته بود که بابا رسوندم ترمینال...لیدر چند دقیقه بعد من رسیدو سوار اتوبوس شدیم و بابا رفت که برگرده خونه
(خیلی خیلی برای من عجیب و غریب بود که بابا اخماشو نکشید تو هم و باخوشرویی با لیدر سلام و حال و احوال کرد)
فکرشو کن تو دوران بچگیت این حقو ازت بگیره که با پسر بچه ها همبازی باشی ...الان هم که بزرگ شدیمو به اصطلاح خانومی شدیم برای خودمون،خیلی حواسش باشه که سروسنگین باشیم و هر جایی باهرکسی کار نک
گاهی وقتا خیلی از خودمان دور میشویم. گویی که نه تبارکی بر ما گفته شده و نه در مخلوقات احسنیم !
حالیا ! ما در این دنیا هر چند هم بازیچه تقدیر باشیم اما خداوند آنان را که تقدیرشان را خود ساخته کردند می ستاید و بر آنان رحمت میبارد.
انگار یادم رفته است که چندی پیش به معجزه معتقد بودم. انگار یادم رفت که اعتقادم را با چشم دیدم.
حالا، امروز قبل از طلوع صبح بیدار شدم تا باز هم بفهمم طلوع انسان حتی از طلوع خورشید اولاتر است چرا که خورشید احسن مخلوقات نیست.
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.
 ✈️ شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آرامش سیرتوس✈️
تلفن تماس ☎️:
051-37230823
051-37132822-26
آدرس جدید کانال تلگرام ما : http://t.me/arameshseirtour724
بسم الله الرحمن الرحیم 
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دقت کردید ما انسان ها دنبال راحتی خودمان هستیم؟
هرجا هر زمان و هرکاری که می کنیم دنبال راحتی خودمان هستیم.....
حتی در معنویات....
به حالتی معنوی میگوییم که در یک جای ساکت و خلوت ودر زمانی که نسیمی خنک می وزد، یک کمی زور بزنیم و چهار قطعه اشک از چشمانمان بیرون بیاید و در آن حالت با خود فکر می کنیم که اگر به دیوار بگوییم به عقب برو این کار را انجام می دهد!.......
اما قرآن حرف دیگری می گوید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

C Movie